Örneğin: Apple Iphone 6 64Gb,Samsung Galaxy S3 Mini,General Mobile Discovery 16GB,Samsung Galaxy S4 32GB,
 1. Anasayfa
 2. »Telefon
 3. »Cep Telefonu ve SmartPhone
 4. »Cep Telefonu
 5. »
 6. Lg G2 16GB Cep Telefonu
Lg G2 16GB Fiyatı

Lg G2 16GB Cep Telefonu

Lg

,
G2 16GB
LG G2 16GB Cep Telefonu Özellikleri SİZDEN İLHAM ALARAK TASARLANDI G2 çok yönlü bireyler için tasarlanmış deneyim odaklı dinamik bir akıllı telefondur. Üstün donanımıyla uyum içinde çalışır, içgüdüsel tasarımıyla etkiler ve benzersiz, sezgisel ve içeriğe dayalı kullanıcı deneyimi özellikleriyle sizi kendine çeker. Ürünü, hızlı performans ve paylaşım becerileri için kullanacak olan sosyal bağlantılara sahip gençlerden, cihazın üretken özelliklerini kariyerlerini geliştirmeye yoğunlaşırken kullanacak azimli profesyonellere ve ürünün gelişmiş kamerasını kullanarak her büyüleyici anı yakalayacak ailesine odaklı bireylere kadar G2 herkesin te...
5 405
1.039,00 1.408,92 29 TRY

En Ucuz Lg G2 16GB

1.039,00 TL
istanbulbilisim.com.tr
MAĞAZAYA GİT
istanbulbilisim.com.tr
Ürün Bilgileri Ürün Özellikleri Ürün Resimleri Mağazalar ve Fiyatlar
LG G2 16GB Cep Telefonu Özellikleri

SİZDEN İLHAM ALARAK TASARLANDI

G2 çok yönlü bireyler için tasarlanmış deneyim odaklı dinamik bir akıllı telefondur. Üstün donanımıyla uyum içinde çalışır, içgüdüsel tasarımıyla etkiler ve benzersiz, sezgisel ve içeriğe dayalı kullanıcı deneyimi özellikleriyle sizi kendine çeker. Ürünü, hızlı performans ve paylaşım becerileri için kullanacak olan sosyal bağlantılara sahip gençlerden, cihazın üretken özelliklerini kariyerlerini geliştirmeye yoğunlaşırken kullanacak azimli profesyonellere ve ürünün gelişmiş kamerasını kullanarak her büyüleyici anı yakalayacak ailesine odaklı bireylere kadar G2 herkesin telefonudur.

3D VR

SİHİRLİ TUŞ

Avucunuzun içindeki üstün görüntüleme deneyimi sizi büyüleyecek. G2'nin seçkin ve minimalistik tasarımı sezgisel parmak kullanımı sağlayan entegre bir arka tuş ve ergonomik el içi kullanım imkanı sunan ince ve özenle tasarlanmış bir pil içerir.

5.2" FULL HD IPS EKRAN

Görüntüleri canlı renklerle ve net olarak görün. G2'nin 5.2" Full HD IPS ekranı doğal renkleri, keskin metinleri, yüksek çözünürlüklü ayrıntıları ve sinemayı andıran 16:9 en boy oranıyla size üstün bir görsel deneyim sunar.

Zengin, 423 piksel/inç çözünürlüğü her ayrıntıyı gösterir ve Full HD IPS ekranı size, aşırı doygunluk ya da göz yorgunluğunu olmadan, parlak beyazlar ve daha hassas ve gerçeğe uygun renkler sunar. Bu yüzden ister Full HD bir doğa programı izliyor olun, ister gökyüzünün gerçek mavisinin yer aldığı bir fotoğrafa bakıyor olun, ya da kırmızının mükemmel bir tonunda renge sahip ayakkabılar satın oluyor olun, baktığınız şeyin otantik bir görünümünü izleyebileceksiniz.

13 MP GELİŞMİŞ KAMERA
G2 ile net fotoğraflar ve akıcı videolar çekmek için elinizin sabit olmasına gerek yoktur. Yüksek çözünürlüklü 13 MP kamerası, siz kamerayı tutarken merceğinizi sabitleyen, çığır açan optik görüntü sabitleme (Optik Görüntü Sabitleyici) teknolojisine sahiptir ve bu sayede fotoğraflarınız daha az bulanık olur ve videolarınızda daha az titreme olur.

Bu özellik gece çekilen fotoğraflar için de harikadır. Daha düşük aydınlatma ayarları, daha uzun pozlamalar gerektirir ve bu da daha fazla hareket potansiyeli yaratarak görüntüleri bulanıklaştırır. Ancak OIS ile, telefonunuzu tam olarak sabit tutamadığınızda bile, inanılmaz düşük aydınlatmalı çekimler yapabilirsiniz.

Üstelik, Çok Noktaya Otomatik Odaklanma (Multi Points AF) 9 Otomatik Odak noktasıyla birden fazla yüze veya hareketli nesneye hızlı ve hassas odaklanma sağlarken, Süper Çözünürlük (Super Resolution) kaliteden ödün vermeden daha yakından zumlama yapmanızı sağlayarak, normal zumlamaya kıyasla 8 kat detaylı ve net görüntüler elde etmenizi sağlar.

YÜKSEK KALİTE SES
Her sesin arkasında birçok detay vardır - ve Yüksek Kalite Ses ile bu detayların hepsini duyacak ve kaydedeceksiniz. Bu özellik sesi yüksek çözünürlüklü videonun görüntüleri etkilemesiyle hemen hemen aynı şekilde etkileyerek daha fazla netlik ve kalite sağlar ve bu sayede ana derin tonu, ince ses ayrıntılarını veya bir güç akorunun tatlı sesini asla kaçırmazsınız.

G2 hem kaydederken hem de dinlerken yüksek kalite ses sunar ve FLAC ve WAV dosyaları için 24- it, 192 kHz Hi-Fi oynatmayı destekleyerek Studio Master dosyalarında bozulmaya neden olmaz. Ek olarak, G2 gelişmiş gürültü engelleme özellikli çoklu mikrofon kayıt özelliğine sahiptir ve bu sayede gürültülü ortamlarda bile net ses kalitesini yakalar ve kaydeder. Müziklerinizi ve kayıtlarınızı Yüksek Ses Çözünürlüğüyle dinlenebilecek şekilde deneyimleyin.

QUALCOMM SNAPDRAGON 800 İŞLEMCİ İLE BİRLİKTE 2.26 GHZ DÖRT ÇEKİRDEKLİ İŞLEMCİ
Video izlerken veya oyun oynarken inanılmaz netlikteki grafiklerin tadını çıkarın, internette daha hızlı gezinin ve sıfır gecikme süresi ile birden fazla uygulamayı kullanın. G2'nizi nasıl kullanmak isterseniz isteyin, Qualcomm® Snapdragon(TM) 800 İşlemci ile 2.26Ghz Dört Çekirdekli CPUlar ile çalışan bu cihazla daha kusursuz bir deneyim yaşayacaksınız.

G2 görevleri dört çekirdeği arasında verimli şekilde bölerek, aynı anda kolayca birden fazla işlem yapabilir, grafik performansında yüzde 50'ye kadar artış sağlar ve daha yüksek CPU hızları sunar.

UZUN ÖMÜRLÜ PİL
G2'NİN 3.000 mAh SiO+ pili incelikten ödün vermeden size şaşırtıcı bir güç sağlar ve bu sayede tüm gün telefonunuzu kullanabilirsiniz.

Pilin özenli tasarımı ve silikon anot malzeme, geleneksel lityum iyon pillerle karşılaştırıldığında, çok ince bir ebatta maksimum depolama kapasitesini ve verimliliği sağlar. Üstelik eklenmiş olan GRAM yonga seti %10 daha az güç tüketilmesini sağlayarak pil ömrünü uzatır.

MİSAFİR MODU
Telefonu her zaman yalnızca siz kullanmazsınız. Misafir Modu ile kendiniz veya bir misafir için kullanıcı deneyimini kişiselleştirerek, hangi modu etkinleştirdiğinize bağlı olarak hangi uygulamaların ve özelliklerin kullanılabileceğini kontrol edebilirsiniz.

Bu özellik kendiniz veya örneğin misafiriniz olan bir çocuk ya da bir arkadaşınız için elinizle ana ekrandan seçim yapmanızı ve ilgili kullanıcı için ayrı kullanıcı modeli kilitleri oluşturmanızı sağlar. Böylece telefonunuzu ne zaman isterseniz paylaşabilirsiniz ve içerik ve ayarlarınız aynı bıraktığınız gibi kalır.

SES YAKINLAŞTIRMA
Ses yakınlaştırma videonuzu kaydederken, kaydettiğiniz sese yakınlaşarak belirli bir ses kaynağını sıfırlamanızı sağlar. Ardından, yeniden oynattığınızda kaydettiğiniz sesi daha net duyabilirsiniz.

Bu benzersiz özellik üç adet stereo mikrofon kullanır ve bu da sesi belirli bir açıda yükseltir ve çevredeki gürültüleri azaltır. Böylece duymak istediğiniz seslere zumlama yapabilir ve duymak istemediklerinizi azaltabilirsiniz.

KNOCK ON
Tek gereken, basit bir dokunuştur. Telefonunuzu elinize almadan, veya güç düğmesine basmadan ekranı aydınlatmak için tek yapmanız gereken G2'ye nazikçe iki kere dokunmaktır. G2 bu hareketi hissederek ekranı aydınlatır.

Elleriniz doluyken veya telefonunuza yalnızca iki kere dokunabilecek durumdayken, G2 yükünüzü hafifletmenize yardımcı olacak.

TEXT LINK
Bir metinden, başka bir uygulamaya bilgi aktarımı yapmak zor olabilir. çünkü içeriğin ne olduğunu hatırlamak, doğru uygulamayı bulmak ve bilgileri doğru bir şekilde kaydetmek zor olabilir.
Text link bunlara bir son veriyor. Size gelen kısa mesajdaki bilgilerden faydalanarak, etkinlikleri ajandanıza kaydedebiliyor, internette araştırma yapabiliyor veya haritadan adresi bulabiliyor. Artık kolaylık bir dokunuş uzağınızda.

TAK & BAŞLAT
Müzik mi dinlemek istiyorsunuz ? Tek yapmanız gereken kulaklıklarınızı takmak. Dosyaları senkronize etmeye hazır mısınız ? USB kablonuzu takın. Plug & Pop ile, kulaklık veya USB kabloları taktığınızda, G2 sezgisel olarak size bu cihazları özelliklerin simgelerini göstererek istediğiniz uygulamaları daha hızlı kullanmanızı sağlar.

ÇİFT KAYIT/ÇİFT KAMERA

Kameranın arkasında olan siz olsanız bile fotoğrafta yerinizi alın.
Çift Kayıt/Çift Kamera ön ve arka kameraları eşzamanlı olarak aktive etmenizi sağlar ve böylelikle kendinizi ve hedefinizi aynı anda kaydedebilirsiniz.

Bu eğlenceli özellik hem fotoğraf hem de video kamerayla birlikte kullanılır ve çektiğiniz herhangi bir fotoğraf veya videonun içine yüzünüzü yerleştirmek için fotoğraf içinde fotoğraf teknolojisini kullanır.

GÖRÜNTÜ TAKİP

Büyük resmi kaybetmeden favori hedefinize odaklanın. Zum Takip özelliği resim içinde resim çerçevesi oluşturarak bir yandan seçtiğiniz hedefin hareketlerine yoğunlaşırken diğer yandan da sahnenin geri kalanının görülmesini sağlayan benzersiz videolar çekmenizi sağlar. Bu özellik seçtiğiniz hedefe zumlama yapar ve arka plandaki videonun üzerine binen ayrı bir çerçevede bu hedefin hareketlerini takip eder.

YAKINLAŞTIR VE İZLE
Yakınlaştır ve İzle (Zoom to Track) yeniden oynatma sırasında bir hedefe seçici yakınlaştırma yapmanızı sağlayarak, videolarınızı G2'nizde daha interaktif ve eğlenceli şekilde izlemenizi sağlar.

Bu, daha yakından bakmak için kameranın arkasına geçmeye benzer-- bunu video kaydedildikten sonra bile yapabilirsiniz.

CAPTURE PLUS / CLIP TRAY

Capture Plus

Capture Plus ile internette gezinirken büyük resmi görün. Capture Plus, sınırlı bir ekran çekimi yerine, bir web sayfasının kesin sınır kontrolleri olan tam bir ekran görüntüsünü çekmenizi sağlar. Bu, makaleleri, yemek tariflerini, makbuzları veya daha sonra okumak ya da yazdırmak isteyebileceğiniz diğer belgeleri çevrimiçi olarak kaydetmenin çok daha iyi bir yoludur.

Clip Tray

Clip Tray, daha sonra kullanmak isteyebileceğiniz görüntü, metin ve bağlantıları depolayan PC-benzeri bir pano görevi görür. Çevrimiçi karşılaştırmalı alışveriş veya arkadaşlarla bilgi paylaşımı için harika bir özelliktir ve ekranın alt kısmındaki hareketli bir panoda birden çok öğeyi kopyalamanızı ve depolamanızı sağlayarak görsel bir bilgi porföyü oluşturur. Zamanla öğelerinizi biriktirin ve bir e-postaya, gönderiye, belgeye veya kısa mesaja hangisini ekleyeceğinizi seçin.

Dizayn, özellikler ve spesifikasyonlar önceden haber verilmeksizin değişmeye tabiidir.
İhtiyaçlarınızı mükemmel bir şekilde karşılamak üzere tasarlanmış bir cihazla duyularınızı genişletin, anlayışınızı zenginleştirin ve günlük yaşamınızı geliştirin.
G2'nin yenilikçi teknolojisinin ilhamı sizsiniz ve onunla ne kadar fazla etkileşim içine girerseniz deneyiminiz o kadar iyi olacak.

Siz konuştuğunuzda, o dinler. Siz dokunduğunuzda, o tepki verir. Siz sorduğunuzda, o cevap verir. Hareketlerinizi hisseder, sesinizi tanır ve hayatınızı kolaylaştıran benzeri görülmemiş organizasyon ve bilgilere erişmenizi sağlar.
Ayn zamanda kendi dünyanız üzerindeki kontrolünüzü artıran özelliklerle donatılmış ve bu kadar kesintisiz bir kullanıcı deneyimi sunan bu telefon olmadan nasıl yaşamış olduğunuza şaşıracaksınız. Kendi sezgisel deneyiminizi yaratın.

G 2 16 GB, G216GB, G 2 16G B, G2 16 GB olarak da bilinir.

Teknik özellikler

İşlemci türü

İşlemci çekirdek sayısı

4

CPU hızı

2260 Mhz

RAM

2048 MB

Dahili bellek

16384 MB

Genişletilebilir hafıza

Hayır

Yazılım

İşletim sistemi

Android 4.2.2 (Jelly Bean Plus)

Java

Evet

Ekran

Ekran sayısı

1

Ekran boyutu

5.2"

Ekran çözünürlüğü

1080 x 1920 piksel

Ekran türü

True HD-IPS+LCD kapasitif dokunmatik ekran

3D görüntü

Hayır

Ek ekran özellikleri

16M renk

Kamera

Kamera

Evet

3D kamera

Hayır

Ön yüz kamera çözünürlüğü

2.1 MPx

Arka yüz kamerası çözünürlüğü

13 MP

Otofokus

Evet

Dahili flash

Evet

Video kayıt

Evet

Multimedya

MP3 çalar

Evet

FM radyo

Evet

Video oynatıcı

Var

Internet tarayıcı

Evet

İletişim kanalları

Veri transferi

USB

Network bağlantıları

GSM

Batarya

Batarya çeşidi

Li-Pol

Pil kapasitesi

3000 mAh

Mesajlaşma

MMS

Evet

E-mail

Evet

Boyutlar

Yükseklik

138.5 mm

Genişlik

70.9 mm

Kalınlık

8.9 mm

Ağırlık

143 g

Fonksiyonlar

Dizayn

Dokunmatik

Çift sim

Hayır

MP3/WMA/AAC melodisi

Evet

Ses kayıt

Evet

Takvim

Evet

Alarm saati

Evet

Hesap makinesi

Evet

Lg G2 16GB FiyatıLg G2 16GB FiyatıLg G2 16GB Fiyatı

Lg G2 16GB Cep Telefonu Fiyatları

 • istanbulbilisim.com.tr
  Lg D802 Optimus G2 16Gb Beyaz Cep Telefonu Lg D802 G2 16Gb Beyaz
  1.039,00 TL
  Ücretsiz kargo
  MAĞAZAYA GİT istanbulbilisim.com.tr
 • aldido.com
  LG G2 16 GB Siyah Cep Telefonu
  1.099,00 TL
  MAĞAZAYA GİT aldido.com
 • ereyon.com.tr
  LG G2 D802 16GB
  1.199,00 TL
  MAĞAZAYA GİT ereyon.com.tr
 • yuppigo.com
  Lg G2 D802 16 Gb (Resmi Distribütör Garantili)
  1.199,00 TL
  + 10.00 TL Kargo
  MAĞAZAYA GİT yuppigo.com
 • teknosa.com
  LG 802 G2 16GB WHITE AKILLI TELEFON
  1.199,00 TL
  Ücretsiz kargo
  MAĞAZAYA GİT teknosa.com
 • mediamarkt.com.tr
  G2 16 GB Akıllı Telefon Beyaz
  1.199,00 TL
  MAĞAZAYA GİT mediamarkt.com.tr
 • bizdehesapli.com
  Lg G2 D802 16GB Cep Telefonu Beyaz (İthalatçı Firma Garantili)
  1.223,65 TL
  MAĞAZAYA GİT bizdehesapli.com
 • genisvitrin.com
  LG 13MP 16GB BLUETOOTH WIFI 3G OPTIMUS G2 16GB SIYAH
  1.245,00 TL
  MAĞAZAYA GİT genisvitrin.com
 • hemensepet.com
  LG OPTIMUS G2 D802 16GB Cep Telefonu (Distribütör Garantili)
  1.255,00 TL
  MAĞAZAYA GİT hemensepet.com
 • hizlial.com
  LG G2 D802 16 GB Beyaz
  1.269,00 TL
  MAĞAZAYA GİT hizlial.com
 • teknolojiankara.com
  LG G2 D802 16Gb BEYAZ 13mp 5.2 Distribütör
  1.286,20 TL
  MAĞAZAYA GİT teknolojiankara.com
 • etunalar.com
  LG G2 D802 2.26 GHz İşlemci 16 GB Dahili Bellek 13 MP OIS Kamera Android 4.2.2 İşletim Sistemi Akıllı Cep Telefonu
  1.345,00 TL
  MAĞAZAYA GİT etunalar.com
 • tucedo.com
  LG 13MP 16GB BLUETOOTH WIFI 3G OPTIMUS G2 D802 16GB SIYAH - G2-D802-BLACK
  1.408,92 TL
  MAĞAZAYA GİT tucedo.com
Sitemizdeki ürünlerin tümü mağazalar tarafından sağlanmaktadır ve tamamen bilgi amaçlıdır. Siparişinizi yönlendiğiniz mağazanın sitesindeki bilgileri inceleyerek veriniz. abungu.com üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.