Örneğin: Apple Iphone 6 64Gb,Samsung Galaxy S3 Mini,General Mobile Discovery 16GB,Samsung Galaxy S4 32GB,
 1. Anasayfa
 2. »Telefon
 3. »Cep Telefonu ve SmartPhone
 4. »Cep Telefonu
 5. »
 6. Samsung Galaxy S4 i9500 32GB
Samsung Galaxy S4 32GB Fiyatı

Samsung Galaxy S4 i9500 32GB

Samsung

,
Galaxy S4 32GB
      Hayatına eşlik eder. Hayatınızı daha zengin, daha kolay ve daha eğlenceli hale getirin. Gerçek bir yaşam arkadaşı olarak yeni Samsung GALAXY S4 daha yakın olmamıza yardım eder ve birlikte olduğumuz bu eğlenceli anları yakalar. Her bir özellik günlük yaşamınızı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Bunlar dışında, sağlığımızı ve yaşam durumumuzu izlemeye yeterince özen gösterir. Kısacası Samsung GALAXY S4 sizin için buradadır. Çift Çekim Hikayenin her iki tarafını görün İki kamera, sıra dışı fotoğraf. Ön ve arka kameralarla eşzamanlı çekim yaparak yaşamınızın ‘oradaydım’ anlarını yakalayın. Seçim...
5 1649
1.299,00 1.299,00 20 TRY

En Ucuz Samsung Galaxy S4 32GB

1.299,00 TL
teknosa.com
MAĞAZAYA GİT
teknosa.com
Ürün Bilgileri Ürün Özellikleri Ürün Resimleri Mağazalar ve Fiyatlar
 

Samsung i9500 32Gb Cep Telefonu Fiyatı
 

  

Hayatına eşlik eder. Samsung i9500 32Gb Cep Telefonu Fiyatı
Hayatınızı daha zengin, daha kolay ve daha eğlenceli hale getirin. Gerçek bir yaşam arkadaşı olarak yeni Samsung GALAXY S4 daha yakın olmamıza yardım eder ve birlikte olduğumuz bu eğlenceli anları yakalar. Her bir özellik günlük yaşamınızı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Bunlar dışında, sağlığımızı ve yaşam durumumuzu izlemeye yeterince özen gösterir. Kısacası Samsung GALAXY S4 sizin için buradadır.
Çift Çekim Samsung i9500 32Gb Cep Telefonu Fiyatı
Hikayenin her iki tarafını görün

İki kamera, sıra dışı fotoğraf. Ön ve arka kameralarla eşzamanlı çekim yaparak yaşamınızın ‘oradaydım’ anlarını yakalayın. Seçim yapabileceğiniz daha fazla tarz çeşitliliği ile istediğiniz çekimi elde edin. Çift Çekim özelliği ile ne kadar uzakta olurlarsa olsunlar arkadaşlarınız ve aileniz her şeyi sizinle birlikte yaşayabilir.
Ses ve Çekim Samsung i9500 32Gb Cep Telefonu Fiyatı
Fotoğraflarınızı dinleyin

Samsung GALAXY S4'de çektiğiniz her fotoğraf sesli olabilir. Böylece artık sadece nasıl göründüğünü değil ne söylendiğini, oynandığını ve işitildiğini hatırlayabilirsiniz. Bu durum olaya her bir fotoğrafın her anını çok daha canlı şekilde yeniden yaşamanıza ve paylaşmanıza yardım edecek başka bir heyecan katmanı ekler.
Drama Çekimi Samsung i9500 32Gb Cep Telefonu Fiyatı
Her eylemi bir fotoğrafta yakalayın

Tek bir fotoğrafın yapabildiğinden daha iyi bir hikaye anlatan kolaj oluşturmak için bir çerçevede fotoğraf serisi elde edin. Drama Çekimi, herhangi bir hareketli nesnenin bir seri fotoğrafını çekmenizi sağlar ve böylece
bir dinamik fotoğraf içerisinde sorunsuz şekilde birleştirilmiş ayrıntılı eylemi görebilmeniz için bir araya getirir.
Group Play- Müziği Paylaşın Samsung i9500 32Gb Cep Telefonu Fiyatı
Eğlenceyi arkadaşlarınızla paylaşın

Arkadaşlarınızla toplanın ve eşzamanlı olarak müziğinizin keyfine varmalarını sağlayın. Oyunlar oynamak,fotoğrafları ve belgeleri paylaşmak için birden fazla Samsung GALAXY S4 telefonu kablosuz olarak bağlayın. Tüm Samsung GALAXY S4 telefonları bir araya getirin ve ses kalitesini geliştiren güçlü bir ses sistemi oluşturun ve partiye devam edin.
Hikaye Albümü Samsung i9500 32Gb Cep Telefonu Fiyatı
Her olay için bir albüm

Samsung GALAXY S4'e fotoğraflarınızı düzenletin ve özel olaylara dayalı albümler oluşturun veya istediğiniz şekilde özelleştirin. Hatta temalar uygulayabilir ve çeşitli yerleşim düzenleri seçebilirsiniz. Sonra fotoğrafları bastırabilir ve anıları elinizde tutabilirsiniz.
Samsung Hub Samsung i9500 32Gb Cep Telefonu Fiyatı
İstediğiniz herhangi bir içerik için tek noktası

Samsung GALAXY S4 ile tek bir yerde her Samsung Hub'dan tarama yapabilir ve mevcut herhangi bir içerik alışverişi yapabilirsiniz. Oyunlar, öğrenme – tümü tek bir entegre mağazada. Kullanımı kolay ve şık bir mağaza yerleşim düzeninde aradıklarınızı bulabilirsiniz.
- Hizmet ülkeye göre farklılık gösterebilir
S Translator Samsung i9500 32Gb Cep Telefonu Fiyatı
Artık dil engeli yok

Yeni Samsung GALAXY S4'e çevirmeniz gerekenleri söyleyin veya metin olarak yazın, okuyacak ve size çeviri metnini sağlayacaktır. Samsung GALAXY S4, yurtdışına seyahat ettiğinizde orada yaşayanlarla kolay iletişim kurmanızı, egzotik yabancı yiyecekleri keşfetmenizi ve dünyadaki gizli mekanları bulmanızı sağlayan becerikli bir arkadaştır.
Destek: İngilizce, Almanca, Fransızca, Çince, İspanyolca, İtalyanca, Japonca ve Korece.
- S Translator veri bağlantısına dayalıdır ve mevcut diller sınırlıdır. Ek koşullar ve/veya ücretler uygulanabilir. Sonuçlar duruma göre farklılık gösterecektir.
ChatON Samsung i9500 32Gb Cep Telefonu Fiyatı
İletişim kurmanın daha fazla yolu

İkiniz de tamamen farklı yerlerde olsanız bile bir arkadaşınızla ekranınızdakileri paylaşın. Şimdi ne yaptıklarını işitmek yerine Çift Kamera ile gerçekten arkadaşlarınızın ve ailenizin yaptığı her şeyi görün. Daha samimi bir şekilde arkadaşlarınızın ikisi veya ailenizle bağlantı kurun.
Air View Samsung i9500 32Gb Cep Telefonu Fiyatı
Alışılmış dokunuştan kolay ve yeni bir yaklaşıma

- Tüm içeriği açmadan hızlı bir önizleme gerçekleştirerek zamandan tasarruf sağlayın.
- Air View, içeriği ve fotoğrafları büyütmeyi, e-postalara önizleme yapmayı ve parmağınızı ekranda çok az gezdirerek hızlı arama gerçekleştirmeyi daha kolay ve son derece rahat hale getirir.
- Desteklenen özellikler : Bilgi Önizleme, İlerleme Önizleme, Hızlı arama Önizleme, Web Sayfası büyüteci.
Temassız Kontrol Samsung i9500 32Gb Cep Telefonu Fiyatı
Alışılmış dokunuştan kolay ve yeni bir yaklaşıma.

- Gerçekten ekrana dokunmadan elinizi ekran üzerinde sallayarak telefonunuzu kontrol edin.
- Hızlı bir göz atma için içeriklerde gezinmek üzere ekran üzerinde sadece elinizi sallayın. Temassız Kontrol ile yanıtlayarak çağrılarınıza daha hızlı yanıt verin
Samsung Akıllı Duraklatma Samsung i9500 32Gb Cep Telefonu Fiyatı
Her hareketinizi takip eden bir telefon

Galaxy S3’ün Akıllı Bekleme özelliğiyle oluşturulmuş olan Samsung GALAXY S4 ne yaptığınızı bilir ve sezgisel olarak sizinle birlikte hareket eder – telefonu bir taraftan diğerine doğru eğdiğinizde otomatik olarak e-postaları veya Web sitelerini yukarı veya aşağı kaydırır. Her yüzünüzü yana çevirdiğinizde Samsung GALAXY S4 kesinlikle ne izliyor olursanız olun duraklatır, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız. Akıl almaz Akıllı Duraklatma (Smart Pause), ekrana tekrar baktığınızda kaldığınız yerden devam eder.
Samsung Home Sync Samsung i9500 32Gb Cep Telefonu Fiyatı
Kişisel bulutunuzun keyfine varın

- Samsung HomeSync, aile eğlencesi için kişisel bulut cihazıdır. 1 TB depolama kapasitesiyle Samsung HomeSync binlerce fotoğrafı ve videoyu siz ve aile üyeleriniz nerede olursanız olun çekildikleri anda depolar.
- Android oyunları, filmleri, dizileri ve aktarılan içeriği büyük ve canlı bir televizyonda doğrudan oturma odanıza getirin. Samsung GALAXY S4'ün özel olarak üretilmiş gezinme özelliği olan Mirror Mouse, Samsung HomeSync'in tüm özelliklerinin keyfine varmanın çok daha kolay ve basit bir yoludur!
Samsung WatchON Samsung i9500 32Gb Cep Telefonu Fiyatı
Son teknoloji televizyon uzaktan kumandası

Samsung GALAXY S4'ünüzü ev eğlence sisteminizle bağlayın ve bırakın televizyon uzmanınız olsun. Tercihlerinize dayalı olarak farklı programlar önerir, program listeleri sağlar ve sizin yerinize kanallarda gezinir.
Samsung GALAXY S4, televizyon veya set üstü kutularının uzaktan kontrolünü bile sağlamaktadır. Bu yüzden arkanıza yaslanın ve bırakın Samsung GALAXY S4 sizin yerinize televizyonun işi ve yükünü üstlensin. (modelşere ve ülkelere gore kullanılabilir servisler farklılık gösterebilir)
S Health Samsung i9500 32Gb Cep Telefonu Fiyatı
Sağlığınız için daha fazlasını elde edin

Samsung GALAXY S4 ile aktif ve formda kalın. Antrenmanlarınızı, günlük beslenmenizi ve ağırlık seviyelerinizi izleyecektir. Samsung GALAXY S4’ün Konfor Seviyesiyle etkinlikleriniz için etrafınızdaki şu anki durumu öğrenin. Sıcaklık ve neme dayalı olarak konfor seviyenizi gösterir. Sağlık Tablosu ve çeşitli grafiklerle gelişiminizi izleyin. Samsung GALAXY S4 ile birlikte daha iyi bir şekilde sağlık için motive olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.
Uyarlanabilir Görüntü Samsung i9500 32Gb Cep Telefonu Fiyatı
Size uygun optimize edilmiş ekran ayarları

Gözlerinizi dinlendirin ve bırakın Samsung GALAXY S4 görüntünüzü ayarlasın.
7 otomatik mod ve 4 manuel modla birlikte Samsung GALAXY S4 optimum görüntüleme deneyimi sunar. Muhteşem renk kalitesiyle favori videolarınızı, oyunlarınızı, kitaplarınızı ve e-postalarınızı görüntüleyin. Samsung GALAXY S4 ile mükemmel ve optimize görünümü elde edin.
Uyarlanabilir Ses Samsung i9500 32Gb Cep Telefonu Fiyatı
Duyulması gereken şekilde bir ses

Her şeyi sizin için özelleştirilmiş doğru balans ve mükemmel sesle duyun. Samsung GALAXY S4, duymanıza, ses kaynağına ve tercihlerinize bağlı olarak müziği açar kapatır ve sol ve sağ sesi dengeler. Samsung GALAXY S4, sizin için hazırlanmış optimum ses deneyimi sunar.
Sınırsız olasılıkların dünyasında yaşayın Samsung i9500 32Gb Cep Telefonu Fiyatı
Samsung GALAXY S4’ün tasarımı mümkün olana meydan okur.
İnanılmaz genişlikteki Full HD Super AMOLED ekran, şimdiye kadar yapılan bu en hafif ve en sofistike GALAXY'nin özel polikarbon gövdesinde bulunan sıra dışı incelikteki çerçeve içerisine mükemmel şekilde oturmaktadır.
 • GSM 3G | HSPA+
 • EDGE / GRPS (850 / 900 / 1 800 / 1 900 MHz)
 • HSPA+ (850 / 900 / 1 900 / 2 100 MHz)
 • Wi-Fi: 802.11a/b/g/n/ac HT80
 • Wi-Fi Direct mevcut
 • Bluetooth 4.0: PBAP, A2DP, AVRCP, HFP, HSP, OPP, SAP, HID, PAN, MAP,DI)
 • NFC
 • DLNA, MHL 2.0 desteği
 • KIES, KIES Air desteği
İşlemci
 • 8 Çekirdek İşlemci
 • 1,6 GHz Dört + 1,2 GHz Dört İşlemci Hızı
Sensörler
 • Akselorometre, Jeomanyetik, Gyro, RGB ışık, Barometre, Yakınlık, Gesture, Sıcaklık ve Nem, Hall sensörleri
Bağlantı
 • USB 2.0 desteği
 • 3,5 mm Stereo Kulaklık Jakı
 • MicroSD Harici Bellek Yuvası (64 GB'a kadar)
 • Micro SIM
 • Micro USB (5 V, 2 A) Konektör
 • MHL mevcut
Servis ve uygulamalar
 • Samsung Apps mevcut
 • ChatON mevcut
 • ActiveSync mevcut
İşletim Sistemi
 • Android 4.2.2 (Jelly Bean)
Bellek
 • 32 GB Dahili Hafıza
Fiziksel Özellikler
 • 136,6 x 69,8 x 7,9 mm Boyut
 • 130 gr Ağırlık
Pil
 • 2 600 mAh pil
 • USB'den şarj edilebilir
Ses ve Video
 • Video Biçimi : MPEG4, H.263, H.264, DivX, DivX3.11, VC-1, VP8, WMV7/8, Sorenson Spark, HEVC
 • Full HD (1080p) Video Oynatma mevcut
 • 30 fps'ye kadar kayıt
 • Ses Biçimi : MP3, AAC, AAC+, eAAC+, AMR-NB/WB, OGG, FLAC, AC-3, apt-X (Bluetooth)
Ekran
 • Full HD Super AMOLED Dokunmatik Ekran
 • 16 M Renk Derinliği
 • 5,0" Ekran Boyutu
 • 1 920 x 1 080 Çözünürlük
Kamera
 • 2 Megapiksel Kamera Çözünürlüğü (Ön)
 • 13 Megapiksel Kamera Çözünürlüğü (Arka)
 • Led Flaş
 • Otomatik Odaklama mevcut
Renk
 • Buz Beyazı / Duman Siyahı Renkleri
Konumlandırma
 • A-GPS, GLONASS

Teknik özellikler

Hafıza kartı türü

microSD

Genişletilebilir hafıza

Evet

Dahili bellek

32768 MB

RAM

2048 MB

CPU hızı

1600 Mhz

İşlemci çekirdek sayısı

8

İşlemci türü

Exynos 5 Octa 5410

Yazılım

Java

Evet

Yükseltilebilir Sürüm

Android 4.3 (Jelly Bean)

İşletim sistemi

Android 4.2.2 (Jelly Bean Plus)

Ekran

Ek ekran özellikleri

16M renk

3D görüntü

Hayır

Ekran türü

Super AMOLED kapasitif dokunmatik ekran

Ekran çözünürlüğü

1080 x 1920 piksel

Ekran boyutu

5"

Ekran sayısı

1

Kamera

Video kayıt

Evet

Dahili flash

Evet

Otofokus

Evet

Arka yüz kamerası maksimum çözünürlüğü

4128 x 3096 pixel

Arka yüz kamerası çözünürlüğü

13 MP

Ön yüz kamera çözünürlüğü

2 MPx

3D kamera

Hayır

Kamera

Evet

Multimedya

Oyun

Evet

Internet tarayıcı

Evet

Video oynatıcı

Var

FM radyo

Hayır

MP3 çalar

Evet

İletişim kanalları

Network bağlantıları

GSM

Veri transferi

USB

Batarya

Pil kapasitesi

2600 mAh

Batarya çeşidi

Li-Ion

Konuşma süresi

1020 dak

Bekleme süresi

370 saat

Mesajlaşma

MMS

Evet

E-mail

Evet

Boyutlar

Yükseklik

136.6 mm

Genişlik

69.8 mm

Kalınlık

7.9 mm

Ağırlık

130 g

Fonksiyonlar

Dizayn

Dokunmatik

Çift sim

Hayır

MP3/WMA/AAC melodisi

Evet

Ses kayıt

Evet

Takvim

Evet

Alarm saati

Evet

Hesap makinesi

Evet

Eller serbest

Evet

Samsung Galaxy S4 32GB FiyatıSamsung Galaxy S4 32GB FiyatıSamsung Galaxy S4 32GB FiyatıSamsung Galaxy S4 32GB FiyatıSamsung Galaxy S4 32GB Fiyatı

Samsung Galaxy S4 i9500 32GB Galaxy S4 32GB Fiyatları

 • teknosa.com
  SAMSUNG I9500 GALAXY S4 32GB SİYAH AKILLI TELEFON
  1.299,00 TL
  MAĞAZAYA GİT teknosa.com
Sitemizdeki ürünlerin tümü mağazalar tarafından sağlanmaktadır ve tamamen bilgi amaçlıdır. Siparişinizi yönlendiğiniz mağazanın sitesindeki bilgileri inceleyerek veriniz. abungu.com üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.