Örneğin: Sony NWZ-W273 4GB MP3 çalar,Sony Nwze383 4 Gb Mp3/mp4 Player,Sony NWZ-B172 2GB,Philips SA4VD404AN/97,
 1. Anasayfa
 2. »Bilgisayar
 3. »MP3, Ses Kayıt Cihazları
 4. »Mp3 Player
 5. »
 6. Philips GoGEAR SoundDot MP3 ÇALAR
Philips 0066 Fiyatı

Philips GoGEAR SoundDot MP3 ÇALAR

Philips

,
0066
Müzik dinlemek şimdi Philips’le çok daha eğlenceli. Yeni Philips GoGEAR SoundDot serisi, kompakt yapısı, LED ışıkları ve göz alıcı renkleri ile bu yazın moda ikonu olmaya aday. Üstelik kompakt yapısı ve dahili klipsi ile spor tutkunları için de çok özel bir alternatif.Philips, hafif ve kullanışlı GoGEAR serisine, yaz mevsimine yakışır hafiflik ve şıklıkta iki yeni model ekledi. SA4DOT02PN/12 ve SA4DOT02WN/97 modelleri, dahili klipsleri ve göz alıcı renk seçenekleriyle yaz mevsiminin değişmez aksesuarları arasında yerini almaya aday. Pratik klipsiyle tüm kıyafetlere kolayca adapte olan yeni GoGEAR serisiyle spor seansları da...
5 113
60,18 60,18 14 TRY

En Ucuz Philips 0066

60,18 TL
tahtakaleelektronik.com
MAĞAZAYA GİT
tahtakaleelektronik.com
Ürün Bilgileri Mağazalar ve Fiyatlar

Müzik dinlemek şimdi Philips’le çok daha eğlenceli. Yeni Philips GoGEAR SoundDot serisi, kompakt yapısı, LED ışıkları ve göz alıcı renkleri ile bu yazın moda ikonu olmaya aday. Üstelik kompakt yapısı ve dahili klipsi ile spor tutkunları için de çok özel bir alternatif.

Philips, hafif ve kullanışlı GoGEAR serisine, yaz mevsimine yakışır hafiflik ve şıklıkta iki yeni model ekledi. SA4DOT02PN/12 ve SA4DOT02WN/97 modelleri, dahili klipsleri ve göz alıcı renk seçenekleriyle yaz mevsiminin değişmez aksesuarları arasında yerini almaya aday. Pratik klipsiyle tüm kıyafetlere kolayca adapte olan yeni GoGEAR serisiyle spor seansları da artık çok daha keyifli geçecek.

Dahili USB 2.0 bağlantısıyla ve 2 GB’lık bellek kapasitesiyle son derece pratik bir kullanıma sahip olan yeni GoGEAR serisi, 6 saatlik kesintisiz müzik keyfi sunuyor. 6 dakikalık şarj ile 60 dakikalık kullanım ömrüne sahip olan Philips’in yeni kompakt MP3 çalarları; stil sahibi, sağlam donanımlı ve kaliteli müzik için biçilmiş kaftan.

Ürünle birlikte gelen basit, kullanımı kolay bir program olan Philips Songbird sayesinde, ortam dosyalarını keşfetmek ve oynatmak ve senkronize etmek son derece kolay. Sezgisel ve güçlü müzik yönetim özelliği sayesinde yeni sanatçıları ve müzik tarzlarını doğrudan program üzerinden bağlanacağınız müzik ve ortam mağazaları, servisler ve web sitelerinden keşfedebileceksiniz.

Philips GoGEAR SoundDot MP3 ÇALAR 0066 Fiyatları

 • tahtakaleelektronik.com
  Philips GoGEAR SoundDot MP3 ÇALAR
  60,18 TL
  MAĞAZAYA GİT tahtakaleelektronik.com
Sitemizdeki ürünlerin tümü mağazalar tarafından sağlanmaktadır ve tamamen bilgi amaçlıdır. Siparişinizi yönlendiğiniz mağazanın sitesindeki bilgileri inceleyerek veriniz. abungu.com üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.
dekorasyon, diyet, moda