Örneğin: Apple Iphone 6 64Gb,General Mobile E-tab 4 16GB,Toshiba Satellite C55-A-1JJ,Sunny Baby Mini Cooper Akülü Araba W446,

İş Ortaklığı

abungu.com potansiyel müşterileri sizin mağazanıza yönlendiren ürün fiyat karşılaştırma sitesidir. Ürün kataloğumuz sürekli genişlemekte, müşteri portföyümüz her geçen gün arttırmaktadır.

Siz de ürünlerinizi abungu.com'da sergileyin müşterileriniz çoğalsın, herkes kazansın.

Maliyeti Nedir?

Tıklandığınız kadar ödeyin!
Ürün başı tıklama fiyatlarımız kategorilere göre farklılık göstermektedir. Tıklama ücretleri net birim fiyatları 5 - 15 kuruş arasında değişmektedir.

Mağaza Paneline bağlanarak istatistiklerinizi inceleyebilir, harcamalarınızı kontrol edebilir, hesabınıza kredi kartı ve ya banka havalesi ile kredi yükleyebilirsiniz.

Sizde Üyemiz Olun, Beraber Kazanalım!

Kayıt işleminizi gerçekleştirebilmeniz ve üye mağazalarımız arasına katılabilmeniz için, aşağıdaki kriterlere uyulması gerekmektedir.

  • Online e-ticaret siteniz olmalıdır.
  • Resmi bir firma olarak, fatura kesme ve işleme yetkisine sahip olmanız.

Neden ABUNGU?

Amacımız son kullanıcıları işini en iyi yapan mağazalarla buluşturmaktır. Müşteri memnuniyetini ön plana çıkararak, mağazalarımızla karlı bir gelir ortaklığı geliştirmek için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz.

Ürünlerimi ABUNGU'ya Nasıl Ulaştırırım?

Size göndermiş olduğumuz dosya yapısı ile oluşturacağınız ürün listenizin URL adresini göndermeniz yeterli olacaktır. Ürünlerinizin yükleme ve kategorilendirme işlemi ABUNGU tarafından gerçekleştirilecektir.

abungu.com'a kayıt olma, ürün listeleme ve veri güncelleme işlemleri ücretsizdir. Yalnızca sitemiz üzerinden sizin online mağazanıza yönlendirdiğimiz müşteriler için ücret talep ediyoruz.

Mağaza Başvurusu İçin Tıklayınız