Örneğin: Külçe Altın 1.50 Gr,Çeyrek Altın Darphane 14 Lü Paket (2014),Ata Ata Lira Çeyrek Altın Kulpsuz,Ata Ata Lira 2.5,
 1. Anasayfa
 2. »Altın, Takı, Mücevher
 3. »Külçe, Ziynet, Cumhuriyet Altını
 4. »Ziynet Altın
 5. »
 6. 2.5 Gram 24 Ayar Külçe Altın
2,5 2.5 Gram 24 Ayar Külçe Altın Fiyatı

2.5 Gram 24 Ayar Külçe Altın

2,5

,
2.5 Gram 24 Ayar Külçe Altın
ALTIN SIPARIŞLERI BANKA ONAYINDAN SONRA IŞLEME ALINMAKTADIR. HER ALTIN SIPARIŞI IÇIN KULLANDIĞINIZ BANKA KARTINDAN SIZ DEĞERLI MÜŞTERILERIMIZIN GÜVENLIĞI IÇIN ONAY ALINMAKTADIR. SAAT 12.00;YE KADAR BANKA ONAYI ALINMIŞ SIPARIŞLER IŞLEME ALINIR VE AYNI GÜN KARGOLANIR. CUMA ÖĞLEDEN SONRA VERDIĞINIZ TÜM ALTIN SIPARIŞLERI ILK IŞ GÜNÜ OLAN PAZARTESI GÜNÜ IŞLEME ALINMAKTADIR. Istanbul Altın Rafinerisi A. Ş (IAR) 1996 Yılında kurulmuş olup ortaklar arasında Istanbul Altın Borsası Vakıfbank Şekerbank ve Iş Bankası bulunmaktadır. Ayrıca yönetim kurulunda T. C Hazinesi bir üye ile temsil edilmektedir. Istanbul Altın Rafinerisi Türkiye;nin Resmi tek Altı...
5 31
245,85 313,00 19 TRY

En Ucuz 2,5 2.5 Gram 24 Ayar Külçe Altın

245,85 TL
cephaneci.com
MAĞAZAYA GİT
cephaneci.com
Ürün Bilgileri Mağazalar ve Fiyatlar
ALTIN SIPARIŞLERI BANKA ONAYINDAN SONRA IŞLEME ALINMAKTADIR. HER ALTIN SIPARIŞI IÇIN KULLANDIĞINIZ BANKA KARTINDAN SIZ DEĞERLI MÜŞTERILERIMIZIN GÜVENLIĞI IÇIN ONAY ALINMAKTADIR. SAAT 12.00;YE KADAR BANKA ONAYI ALINMIŞ SIPARIŞLER IŞLEME ALINIR VE AYNI GÜN KARGOLANIR.

CUMA ÖĞLEDEN SONRA VERDIĞINIZ TÜM ALTIN SIPARIŞLERI ILK IŞ GÜNÜ OLAN PAZARTESI GÜNÜ IŞLEME ALINMAKTADIR.

Istanbul Altın Rafinerisi A. Ş (IAR) 1996 Yılında kurulmuş olup ortaklar arasında Istanbul Altın Borsası Vakıfbank Şekerbank ve Iş Bankası bulunmaktadır. Ayrıca yönetim kurulunda T. C Hazinesi bir üye ile temsil edilmektedir. Istanbul Altın Rafinerisi Türkiye;nin Resmi tek Altın rafinerisi olup üretmiş olduğu altınlar başta T. C Darphanesi ve Istanbul altın borsası olmak üzere tüm dünyada kabul görmektedir.

Önemli Not : Altın fiyatları dünya altın borsasındaki değişikliklere göre güncellenmektedir. Bu nedenle Altın siparişleri kesin sipariştir herhangi bir nedenden dolayı iptal edilemez iade edilemez ürün ile ilgili üretim kusuru olması durumunda yenisi ile değiştirilecektir sipariş veren kişi bu şartları kabul etmiş sayılır.

2.5 Gram 24 Ayar Külçe Altın Fiyatları

 • cephaneci.com
  İAR - 2,5 Gr. - 24 Ayar Sertifikalı Külçe Altın - Antalya Bayisi
  245,85 TL
  MAĞAZAYA GİT cephaneci.com
 • hazinem.com
  2,5 GR Külçe Altın
  313,00 TL
  MAĞAZAYA GİT hazinem.com
Sitemizdeki ürünlerin tümü mağazalar tarafından sağlanmaktadır ve tamamen bilgi amaçlıdır. Siparişinizi yönlendiğiniz mağazanın sitesindeki bilgileri inceleyerek veriniz. abungu.com üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.